Benzin Pompa Rolesi

LPG bulunan araçlarda çok önemlidir. LPG li araçta araç LPG de seyir halindeyken örneğin virajlı ve engebeli yollarda çeyrek depo altındaki benzini tam olarak çekemediği için benzin pompası kuru kuruya çalışıp arıza yapacaktır.

Araçtaki benzin seviyesi 4/1 altına düşmesi sadece benzin pompasının arıza yapmasına sebep olmaz aynı zamanda motorda ve benzin enjektörlerinde pahalı arızalar yol açmasına neden olur. Bu konuda kısa bir açıklama yapacak olursak benzin deposunda yakıtın içinde bulunan ağır metaller ve pis maddeler sürekli tabanda kaldıkları için benzin pompası devamlı benzini depo ve motor arasında devir dayım ettiği için bu zararlı maddeler benzin filtresi ve enjektörlerinin tıkanarak arızaya neden olur. Aynı zamanda benzinin oktanı ve yanma kalitesi düştüğü için motorada büyük arızalar açmasına neden olurlar. Bu gibi arızalara neden vermemek için aracınıza benzin rölesini taktırmanızı öneriyoruz.

Sunar Otogaz olarak yeni nesil çalışmalarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca bilindiği üzere benzin pompa rolesi fiyatı piyasada her bütçeye uygun olmayan fiyatlar ile uygulama yapılmaktadır. Sunar otogaz olarak piyasadan daha uygun fiyatla sizlere en iyi ve güvenilir bir işçilik çıkarmaktayız. Benzin pompa rölesi işlemimiz %100 güvenilir ve garantilidir.