ECU

En yeni jenerasyonun Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 araçlarına entegre olacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiş alüminyum gövdeli LANDIRENZO OMEGAS 4.0 elektronik ünitesi (ECU), aracın OBDII’si (On Board Diagnostic II) ile bağlantı olacağı sunmaktadır.

Gazla çalışmada benzin düzelticilerini okumak ve izlemek.
Değişik yapı ve kalitedeki benzine uyum sağlar.

En yeni jenerasyonun Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 araçlarına entegre olacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiş alüminyum gövdeli LANDIRENZO OMEGAS 4.0 elektronik ünitesi (ECU), aracın OBDII’si (On Board Diagnostic II) ile bağlantı olacağı sunmaktadır.

REGULATÖR

LI10, emniyet valfi, solenoid vana ve dahili filtre ile donatılmış, sıralı LPG sistemleri için diferansyel basınçlı tek kademli bir regülatördür. Mükemmel ısı transferi, çok düşük sıcaklıklarda dahi güvenilir olmasını sağlar. Buna ek olarak, dizayn ve malzeme özellikleri, 200kW’ a kadar güce sahip, turbosarjlı motorlarda olağanüstü güvenilirlik sağlar.

LPG ENJEKTÖR

GIRS12 enjektör rayı yakıt dağıtımında yüksek performans ve hassasiyet sağlamak için tasarlanmış ve test edilmiştir. Motor bölümünde daha esnek uyarlana bilirlik için küçük boyutta, aşırı sessizlik ve dayanıklılık ile karakterizedir. IP6K9K bağlantı kablosu ile en zor şartlara bile dayanacağı garanti edilmiştir. 4 ayrı boyu olması farklı performans ve güçteki motorlarda kullanılabilmesi uygun kılar.

SEÇİCİ ANAHTAR

Kare düğmenin içeridiği fonksiyonlar:

Gaz/benzin düğmesi ve hangi yakıtın kullanıldığı gösteren iki led.
5 Led ile tankta ne kadar gaz kaldığını gösterir.

Anahtar aynı zamanda aşağıdaki altında devreye giren bir sesli alarm içerir: Düşük gaz basıncında benzine geçerken, arıza durumunda benzine geçişte.

MULTIVALF VE DOLUM UCU

Multivalf, LPG’ nin tank içinde uygun bir şekilde saklanabilmesi için gerekli bir mekanik cihazdır. ECE 67R-01’e uygun olarak LANDIRENZO multivalfleri aşırı basınç valfi, termostatik valfi, aşırı akım valfi, geri dönüşsüz valf ve kapatma solenoid valfi ile donatılmıştır. Yönetmeliklerin öngördüğü gibi dolumlarda tankın toplam kapasitesinin % 80’inde otomatik kapanan mekanizma ile donatılmıştır. Tüm multivalfler elektronik seviye göstergesi sensörünün takılması için tasarlanmıştır. Çek valfi harici dolum ucu, LPG’yi dünya çapında tedarik etmenizi sağlayan cihazlardır.

LPG TANKI

Çoğu aracın ihtiyaçlarını karşılamak için, Landi Renzo çeşitli LPG tankları önermektedir. Otomobil ücretlerinin talep ettiği sıkı güvenlik kriterlerine sahip standartlara göre seçilir. Stepne Tankar yuvarlaktır ve stepne yerine monte edilir. Silindirik tanklar bagaj içine veya araç dışına monte edilir. Her iki tip tankın farklı boyutta ve kapasitede olanları mevcuttur. Güvenlik nedenleri ile, LPG tankları yanlızca %80 seviyesinde doldurulabilir; bu seviye multivalf tarafından saptanır.